Familja e Mensur Hysenit fal gjakun e djalit të tyre (Video)

Sot në varrimin e Mensur Hysenit, 25-vjeçarit nga Podujeva, i cili vdiq dje në një aksident trafiku në fshatin Orllan të Podujevës, është shtrirë dora e pajtimit mes familjes së Mensurit dhe familjes së personit përgjegjës për këtë aksident, raporton llapi.info.

Në këtë video shihen momentet kur shtrihet dora e pajtimit mes këtyre dy familjeve.

Varrimi i të ndjerit është bërë sot në ora 19:00 në varrezat e fshatit Penuhë të Podujevës./Llapi.info

Videoja është huazuar nga Iniciativa Vullnetare “RB”.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Lexo me shume nga kjo kategori…