Veseli e Kujtimi 5 minuta para se ta vrisnin policin (Foto)

Vesel Gjina dhe Kujtim Bejiqi janë bërë bashkë para orës 07:00 të mëngjesit të ditës së mërkurë për ta pritur në rrugë, oficerin policor, Shemsi Gashin, të cilin më pas edhe e qëlluan shtatë herë radhazi.

Indeksonline ka siguruar fotografinë në të cilën shihen të dy vrasësit duke përshkruan rrugën drejt vrasjes së pjesëtarit të Policisë, Shemsi Gashit.

Ata dy shihen bashkë në rrugën” Isa Kastrati“ në lagjen Mati 1, vetëm pesë minuta para kryerjes së aktit kriminal.
Indeksonine ka siguruar fotografinë në të cilën shihen të dy vrasësit./Indeksonline/

Lexo me shume nga kjo kategori…