Val Maloku me rol në serialin “Legends”

I biri i Valon Malokut, Val Maloku i cili ka luajtur ne filmin “Babai”, të regjisorit Visar Maloku ka fituar një rol në serialin LEGENDS.

Krejt kjo u bë e mundur pas prezantimit briliant të tij në filmin përkrah aktorit Astrit Kabashi, transmeton Klan Kosova.

Filmi “Babai” pati premierën e tij në festivalin Karlovy Vary.

Valon Maloku ka shkruar ne profilin e tij në Facebook “Cfare lajmi me mengjes Val Maloku fiton nje rol ne serialin amerikan “Legends”.

Do te luan 2 episode me Sean Bean aktorin e filmave Game of thrones, Lord of the rings etj…”

Val Maloku me rol në serialin “Legends” 1

Lexo me shume nga kjo kategori…

A po hyn Vedati ne Qeveri?

A po hyn Vedati ne Qeveri?

Vedat Bajrami nga Stupcat dhe koleget e tij Mensur Safqiu dhe Osman Azemi kane paralajmeruar nje skec te ri humoristic me personazhin e njohur Fuka. Kesaj radhe si duket do ta kene emerimin e Fukes (Vedatit) ne Qeveri, por nuk dihet a kryeminister apo minister. Te...

mehr lesen