[borlabs-cookie id="google-adsense" type="cookie"][/borlabs-cookie]

Ajo përmban:

• 8 gota ujë

• 1 lugë të çajit me rrënjë të grimcuar të xhenxhefilit

• 1 trangull të freskët të madhësisë mesatare, të qëruar dhe të prerë në feta të holla

• limon të madhësisë mesatare, të prerë në feta

• 12 gjethe të mentës

Përbërësit e përmendur i përzieni me ujë. I lini të qëndrojnë gjatë natës për të lëshuar aromën dhe e konsumoni ditën e nesërme.

[borlabs-cookie id="google-analytics" type="cookie"] [/borlabs-cookie]