A po hyn Vedati ne Qeveri?

Vedat Bajrami nga Stupcat dhe koleget e tij Mensur Safqiu dhe Osman Azemi kane paralajmeruar nje skec te ri humoristic me personazhin e njohur Fuka. Kesaj radhe si duket do ta kene emerimin e Fukes (Vedatit) ne Qeveri, por nuk dihet a kryeminister apo minister. Te presim cfare do te sjellin Stupcat.
“Së shpejti: Fuka në Qeveri”, ka shkruar Vedati ne profilin e ij? / Reporteri

Lexo me shume nga kjo kategori…

Val Maloku me rol në serialin “Legends”

Val Maloku me rol në serialin “Legends”

I biri i Valon Malokut, Val Maloku i cili ka luajtur ne filmin “Babai”, të regjisorit Visar Maloku ka fituar një rol në serialin LEGENDS.Krejt kjo u bë e mundur pas prezantimit briliant të tij në filmin përkrah aktorit Astrit Kabashi, transmeton Klan Kosova.Filmi...

mehr lesen