02 Zyrja per Gjithcka

Serbia fiton në “Elbasan Arena”

Serbia ka arritur të fitojë 0:2 në lojën me Shqipërinë në Elbasan Arena, me dy gola të shënuar pas minutës së 90’, nga Kolarov dhe Lajic. Fillimisht Kolarov në minutën e...

Reklama / Marketing

Weitere Artikeln

Kronikë e Zezë

Top Lajme

Serbia fiton në “Elbasan Arena”

Serbia ka arritur të fitojë 0:2 në lojën me Shqipërinë në Elbasan Arena,...

Kërkohet bashkëpunimi i bizneseve në luftimin e korrupsionit

Ekonomia kosovare ka kohë që është në gjendje të vështirë dhe kryesisht kjo...

Kurti tregon kur do ta njoh Serbia pavarësinë e Kosovës

Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për Televizionin Shqiptar, ka...

Kosova me 23 kolegje private të akredituara

Përveç institucioneve të arsimit të lartë shtetëror, Agjencia e Kosovës për Akreditim, sivjet...