02 Zyrja per Gjithcka

Kosovaren kämpfen gegen Einbürgerungshürden in Bayern und Sachsen

Kosovarët në Bayern dhe Sachsen "luftojn" për të marr nënshtetësin e Gjermanisë.Vetëm republika e Bayernit dhe Sachsen dallohen nga të tjerat. Bayerni dhe Sachsen kërkojn...

 

Reklama / Marketing

Kronikë e Zezë

 

 

Top Lajme

Kosovaren kämpfen gegen Einbürgerungshürden in Bayern und Sachsen

Kosovarët në Bayern dhe Sachsen "luftojn" për të marr nënshtetësin e Gjermanisë.Vetëm republika...

Ilir Deda sfidon Albin Kurtin, promovon flamurin e Kosovës, ‘gozhdohet’ nga aktivistët e VV-së

Deputeti Ilir Deda, i bërë pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje para zgjedhjeve të fundit...

SHBA mbledh në takim urgjent Mustafën e Thaçin për Specialen

Top Channel ka mësuar nga burime brenda Qeverisë se, takimi është zhvilluar në...

Cilat janë 10 gjërat që duhet ti bëni para orës 10:00!?

Por ju mund të zgjidhni që ti qaseni ditës me vetëdije të plotë....