Ballina Video Video Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot2412
mod_vvisit_counterDje34084
mod_vvisit_counterKëtë Javë91406
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar259901
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1087475
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1881457
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.2010103237789

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Werbong criteo Pro-Sticky-Message 300x600 Half Page Ad

Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Video ansehen
1284 Klicks
Video ansehen
3481 Klicks
Video ansehen
3829 Klicks
Video ansehen
2552 Klicks
Video ansehen
1560 Klicks
Video ansehen
2277 Klicks
Video ansehen
1755 Klicks
Video ansehen
3624 Klicks
Video ansehen
2208 Klicks
Video ansehen
2945 Klicks
Video ansehen
2025 Klicks

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.9 (703 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Komente rrethë videos

Komente  

 
0 #1 beni 2012-06-17 20:46
Vetem fakti qe eshte duke kenduar Dani e bene videon perfekt.Dani eshte alfa dhe omega e muzikes shqipe.Eshte horizontalja dhe vertikalja e kenges.Eshte vet maja e kenges dhe e kendimit.
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo