Ballina Video Video Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot76064
mod_vvisit_counterDje80770
mod_vvisit_counterKëtë Javë76064
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar469245
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1629322
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1524162
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.2010101898179

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Werbong criteo Pro-Sticky-Message 300x600 Half Page Ad

Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.7 (756 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Ne Akademine Perkujtimore Jubilare,me rastin e 20 vjetorit te renies se Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu,rapsodi popullor Gjon Frroku ne Sallen e Kuqe ne Prishtine,kendoi kengen kushtuar Heronjeve Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Komente rrethë videos

Komente  

 
+3 #1 avni kastrati 2012-09-08 07:18
ju faleminderit
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo