Ballina Video Video Qengji (Qingji) i Vogel

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot17508
mod_vvisit_counterDje35235
mod_vvisit_counterKëtë Javë141737
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar259901
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1137806
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1881457
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.2010103288120

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Werbong criteo Pro-Sticky-Message 300x600 Half Page Ad

Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Qengji (Qingji) i Vogel

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.9 (812 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Kenge per femije

Komente rrethë videos

Komente  

 
+1 #29 vlora 2013-12-10 21:51
tung femije te dashur kjo kang eshte shum e mir edhe kjo kang eshte per femirin tuaj :lol: ;-) :zzz dhe kjo kang te shtin me flejt me ndegjue hahahahahahahqao femije te dashur tung qao :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll:
Citoj
 
 
+1 #28 shum mir 2013-05-11 17:40
:-* :oops: :lol:
Citoj
 
 
+3 #27 florentina halimi 2013-04-08 18:51
kjo keng mua me pelqen mua shum dhe esht shum e bu
kur :lol: :roll: :-*
Citoj
 
 
+1 #26 linda 2013-01-16 22:29
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: hahahahahah
Citoj
 
 
+3 #25 bublo 2012-12-25 11:54
:lol: hallal i qoftt keti :lol:
Citoj
 
 
+1 #24 gjeneta 2012-06-29 14:05
hhhhhhhhhhhhhhh hhhh :-* :cry: :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :oops: :sad: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
Citoj
 
 
-2 #23 fjolla hoxhaj 2012-02-06 08:03
shum edua ket kajk bashk me motren time vetjollen the andi vogel
Citoj
 
 
+3 #22 ermedina 2011-12-06 20:34
shum shume mir ju falenderojm per ket keng kaq te bukurrr na ka pelqyer
Citoj
 
 
+2 #21 musned 2011-10-08 15:49
o sa e mir esht edhe djalin tim e ka gezuar
Citoj
 
 
0 #20 shum ebukur osht kjo keng 2011-03-20 10:34
:-*
Citoj
 
 
+4 #19 12diti 2011-02-04 23:07
kjo eshte kenge qe na ka shoqeruar ne femijrine tone ka me shum se 35 vjet
Citoj
 
 
+4 #18 12diti 2011-02-04 23:06
kjo eshte kenge e femijrise sone ,ka me shum se 35 vjet
Citoj
 
 
+4 #17 shkupi nga parisi 2011-01-07 09:48
shum ebukur ju lumt
Citoj
 
 
+1 #16 gentirt 2011-01-04 11:35
oh zote edhe vajezen time 1 vjeqare e ka gezu me ket kenge te buker
Citoj
 
 
+1 #15 Gast 2010-11-11 21:01
:lol: o zot sa e mir :P(interisante)
:lol:
Citoj
 
 
+1 #14 Gast 2010-11-11 20:17
:D shum e mir :D
Citoj
 
 
+1 #13 Gast 2010-11-11 20:17
:D shum e mir :lol:
Citoj
 
 
+1 #12 Gast 2010-10-10 20:28
:lol: :P
Citoj
 
 
+1 #11 Gast 2010-10-06 18:36
:lol: :P
Citoj
 
 
+2 #10 Gast 2010-10-06 18:35
:P
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo