Ballina Video Video Violeta Kukaj - Diten e diel

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot18829
mod_vvisit_counterDje30455
mod_vvisit_counterKëtë Javë18829
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar259901
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1014898
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1881457
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.2010103165212

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Werbong criteo Pro-Sticky-Message 300x600 Half Page Ad

Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Video ansehen
1265 Klicks
Video ansehen
3460 Klicks
Video ansehen
3815 Klicks
Video ansehen
2541 Klicks
Video ansehen
1549 Klicks
Video ansehen
2265 Klicks
Video ansehen
1748 Klicks
Video ansehen
3612 Klicks
Video ansehen
2197 Klicks
Video ansehen
2932 Klicks
Video ansehen
2018 Klicks

Violeta Kukaj - Diten e diel

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.8 (770 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Violeta

Komente rrethë videos

Komente  

 
+1 #4 20-03-2011 2011-03-20 13:29
o zot qfa keng e bukur
Citoj
 
 
0 #3 Gast 2010-04-28 11:38
mua ma shkatrrun jeten ni far tipi po nuk jam e brengosur ma per ta sepse sma nin per fjalet e hallkut dhe pse ata po na kan ndar te dyve po tash jam e lumtur qe jam e fejume e e kaloj mir mr ta sepse jeten ma heret e kam pas monoton dhe pse para se mu feju jam nda me ate idoiotin tjeter po qa me ban veq mu tranu jeta vazhdon ndegjomeni mos e ngoni asken as nje fjal te hallkut spse e shkatrroni jeten e juj ju lutemi ndegjejeni kete tung kalofshi sa ma mir sh
Citoj
 
 
0 #2 Gast 2010-04-28 11:27
loronike shum e bukur valla me pelqen dhe mua te isha kan si kjo
Citoj
 
 
0 #1 Gast 2010-04-14 16:19
Ooooo zot qka te them nuk akm fjal nuk kam forc te shkruaj nuk e dij se a esht ky rast i vertet por besoj se esht sepse shumica e disa kengve jan qe te lidhin me realitet me vije shum shumkeq nga ajo e mjer qe paska humbur jeten vetem per nje qelbesir e asgje me shum por mos harro oj e meshuar se nje ALLAH egziston dikund keshtu qe edhe lutja ime do te ishte qe ta denoj at te mallkuar ne nje menyr shum te veshtir deri sa ta kuptoj se edhe aj i ka humbur jeten dikujt sepse aj se ka vlersu qk do thot dashurija e paster qe ti ke pasur ndaj tij sa her ndegjoj ket keng trupi me dridhet sepse kjo me lidh pak me nje te aferm timin por jeten duhet prap vazhduar ....
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo