Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot2725
mod_vvisit_counterDje27252
mod_vvisit_counterKëtë Javë57635
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar259901
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1053704
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1881457
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.2010103204018

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Werbong criteo Pro-Sticky-Message 300x600 Half Page Ad

Link
Kodi për publikim

Cima & Fiza . Hasan Kungji

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.8 (821 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

HUMOR 2010 - CIME POLICI 2 Anonimos Larg Asaj

Komente rrethë videos

Komente  

 
-1 #26 alin 2013-07-15 16:38
shume e mir asht
Citoj
 
 
+1 #25 alin 2013-07-15 16:37
8)
Citoj
 
 
+1 #24 diellza Daffy 2011-03-11 17:58
shum mier FiZa :-)
Citoj
 
 
-1 #23 diellza Daffy 2011-03-11 17:58
shum nice Fiza
Citoj
 
 
-1 #22 erblinda 2011-01-26 14:27
:zzz erblinda ju pershendet shum tung
Citoj
 
 
+1 #21 Gast 2010-12-11 01:31
pershendetje te gjithve valla shum bukur vetem qekjo policja shum sin patike erujt syni keqq
Citoj
 
 
-1 #20 Gast 2010-12-11 01:30
pershendetje valla qekjo policja shum sinpatike
Citoj
 
 
-1 #19 Gast 2010-12-10 22:23
jo jo ky humor shum i mir
ska me juve mpuq :D
Citoj
 
 
+1 #18 Gast 2010-12-10 22:22
a shum e keqe qfar kange palidhje
Citoj
 
 
+1 #17 Gast 2010-11-10 19:52
ska mat mir se ju jini ylla po pak po ju brish hasan kungji se bukurosh
:D
:-*
Citoj
 
 
+1 #16 Gast 2010-11-10 07:54
shum ekeqe
hahahahahhahagh a
Citoj
 
 
+1 #15 Gast 2010-11-10 07:53
hej fleni fleni
:-x
Citoj
 
 
+1 #14 Gast 2010-10-27 16:55
ju ka hije julumte
Citoj
 
 
+1 #13 Gast 2010-10-26 22:18
FLM SE NA KENAQET ME HUMORE DHE KENGE PO SHUM SHEKURET A KA MUNDESI MA GJATE ME QEN ME HUMOR JU PSH JENI MA TE MIRET ,PASI QE CIMEN E KEMI THENDERR KISHA PASE DESHIRE QE TA NDEGJIJE MA SHEPESH TUNG...
Citoj
 
 
-1 #12 forlan-aguero 2010-09-16 09:46
bravo cim veqmasty fiz qe e kallkrej edhe [censored] ma ke qu ti

hhahahaha
Citoj
 
 
+1 #11 Gast 2010-09-15 20:28
e mir qekjo amo emir veq per ne krevet se per cimen as me lop nuk e kisha lon
Citoj
 
 
+1 #10 Gast 2010-09-08 16:04
emir fiza a 8)
Citoj
 
 
+1 #9 Gast 2010-09-08 16:03
po jo nuk jei mir :-x
Citoj
 
 
+1 #8 Gast 2010-08-21 17:29
jeni me te mirit dhe me te lirit * VETUM PERPARA * * POR JO MBRAPA *
Citoj
 
 
-1 #7 Gast 2010-08-15 23:06
cim si ti ska, kurr nuk plakesh po ta kam lakmi
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo