02 Zyrja per Gjithcka

Ja çfarë ndodhi mbrëmë në Shipkovicë të Tetovës (VIDEO)

Gjatë përmbytjeve që ndodhën mbrëmë në fshatin Shipkovicë të Tetovës së Maqedonisë e humbën jetën tre persona, ndërsa një tjetër konsiderohet i zhdukur. Po ashtu jane shk...

 

Reklama / Marketing

Kronikë e Zezë

 

 

Top Lajme

Ja çfarë ndodhi mbrëmë në Shipkovicë të Tetovës (VIDEO)

Gjatë përmbytjeve që ndodhën mbrëmë në fshatin Shipkovicë të Tetovës së Maqedonisë e...

Lëreni tentativat dhe shtyrjet e bërrylave për dominimin mbi fenë

Lëreni tentativat dhe shtyrjet e bërrylave për dominimin mbi fenë shkruan Prof.Dr. Xhabir...

Kosovaren kämpfen gegen Einbürgerungshürden in Bayern und Sachsen

Kosovarët në Bayern dhe Sachsen "luftojn" për të marr nënshtetësin e Gjermanisë.Vetëm republika...

Ilir Deda sfidon Albin Kurtin, promovon flamurin e Kosovës, ‘gozhdohet’ nga aktivistët e VV-së

Deputeti Ilir Deda, i bërë pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje para zgjedhjeve të fundit...